• DYŻUR ŚWIĄTECZNY - WAŻNE

• W związku ze zbliżającym się dyżurem świątecznym (22.12.2022 - 30.12.2022 r.) prosimy o przemyślany zapis dziecka na listę znajdującą się w szatni przedszkolnej, z wyszczególnieniem dni obecności. Prosimy o informację telefoniczną do końca tygodnia.

• GRUDNIOWE SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI

• Grupa I "Misie" - 16.12. godz. 9.15

Grupa II "Myszki" - 15.12. godz. 9.15

Grupa III "Skrzaty" - 14.12. godz. 9.30

Grupa IV "Biedronki" - 13.12. godz. 9.30

W dniu 21.12.2022r. (środa), w naszym przedszkolu odbędzie się Wigilia. Bardzo prosimy, aby w tym dniu, dzieci były ubrane odświętnie. Dziękujemy.

• 06.12. – „ŚWIĘTY MIKOŁAJU, DZIECI JUŻ CZEKAJĄ…”

• 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, tańczyły i zapraszały do wspólnej zabawy. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego spotkania w albumie fotograficznym naszego przedszkola.

•  04.12. – „DZIEŃ GÓRNIKA”
          • 04.12. – „DZIEŃ GÓRNIKA”

• 05.12. – nasze przedszkole odwiedził zaproszony gość, pracujący w „Zabytkowej Kopalni Srebra” w Tarnowskich Górach. Był to „Gwarek Tarnogórski” – Górnik, który przeprowadził w przedszkolu interesujące zajęcia. Przybliżył dzieciom miejsce jakim jest kopalnia oraz jak wygląda praca górnika. Opowiadał o urokach tarnogórskiej ziemi, o wciąż działającej „Sztolni Czarnego Pstrąga”, niezwykłej historii oraz o metodach wydobywania skarbów, które zostawiła natura. Niezwykły strój górnika, przyniesione narzędzia oraz drogocenne zbiory, dały dzieciom możliwość poznania swojego regionu i uczestnictwo w śląskich tradycjach. Wszystkim Górnikom - Tatusiom, Wujkom, Dziadkom życzymy zdrowia, odwagi i bezpieczeństwa w codziennej górniczej pracy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

• WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO SALI ZABAW „BEE HAPPY"

• 01.12.2022r. dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Bee Happy. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, korzystać z mini pojazdów oraz koników. Nasz radosny pobyt szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć   albumie fotograficznym.