• II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA NAUCZYCIELI

• Miło nam poinformować, że Pani mgr Aneta Zocłona zajęła II miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA NAUCZYCIELI pt. „ASANY”. Pracą konkursową było namalowanie obrazu w formie płaskiej, a celem konkursu: pobudzenie aktywności twórczej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

• Szkoła dla rodziców

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 8 maja 2024 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania:

„ Mowa to jeden z pięciu obszarów, na który ekrany mają negatywny wpływ

- czyli  co multimedia robią z rozwojem mowy”

Spotkanie prowadzą logopedzi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Monika Cieślik, Małgorzata Hylińska.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.