• ZAPROSZENIE NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Serdecznie zapraszamy kochane babcie i kochanych dziadków, na wspólne świętowanie do naszego przedszkola. Uroczystości odbędą się w następujących dniach:

Gr. "Biedronki" 24.01.24r. (środa), godz. 9.30

Gr. "Misie" 22.01.24r. (poniedziałek), godz. 9.30

Gr. "Myszki" 23.01.24r. (wtorek), godz. 9.15

Gr. "Skrzaty" 25.01.24r. (czwartek), godz. 9.15

• INFORMACJA DLA RODZICÓW I DZIECI

• Informujemy, że BAL KARNAWAŁOWY w naszym przedszkolu odbędzie się 09.01.24r. (wtorek). Prosimy o przygotowanie dla dziecka ubioru karnawałowego. Dziękujemy :)

• INFORMACJA

• Informujemy, że WIGILIA PRZEDSZKOLNA odbędzie się 20.12.23r. (środa). Prosimy, aby w tym dniu dzieci ubrane były w strój odświętny. Dziękujemy.

• 06.12. – „ŚWIĘTY MIKOŁAJU, DZIECI JUŻ CZEKAJĄ…”

• 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, tańczyły i zapraszały do wspólnej zabawy. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego spotkania w albumie fotograficznym naszego przedszkola.